fbpx

Biofrid-Cosmetic

Історія компанії

До заснування компанії Biofrid компанія SANUM-Kehlbeck була в центрі уваги родини Kehlbeck. Лише виявлення пристрасті до перегляду тіла цілісно породило ідею ...

Заснування «спочатку невеликої» компанії SANUM-Kehlbeck в 1973 році заклало основу для виробництва препаратів Ендерлейна, а також власних засобів Санума в Хойї. На сьогоднішній день компанія постійно зростає, і тепер це міжнародний діючий сімейний бізнес.

До цього дня ми розглядаємо назву нашої компанії "SANUM" (лат. Здоровий) як наше основне віросповідання та стимул. Орієнтація SANUM-Kehlbeck на здоров'я та цілісний погляд на організм незабаром породила ідею запустити додаткові лінійки продуктів під новими назвами компаній. Окрім підтримки організму вітамінами та іншими важливими поживними речовинами, склався план власної косметичної та догляду за шкірою - закласти основу для компанії Biofrid.

Догляд за шкірою - ключовий аспект, що стосується загального стану здоров'я. Еритема, вугрі або навіть суха шкіра - ознаки дисбалансу всередині організму. Цим сигналам слід приділяти багато уваги, а також надавати відповідний догляд та підтримку. Для реалізації цієї ідеї Генріх Кельбек вийшов на пошуки вже створеної косметичної лінії. У 1976 році він отримав успіх і придбав компанію Biofrid у фармацевта Фріца Дідьє Джуна. в Гіфхорні. Багаторічний досвід та усталений досвід існуючих косметичних препаратів були використані в якості основи, яка розвивалася протягом багатьох років. Вони постійно адаптуються відповідно до звітів про досвід та потреб наших клієнтів, а також нових нормативних вимог. Крім того, продуктову лінійку було розширено на органічну та натуральну косметику.

Щоб вам було комфортно у вашому тілі, важливо звернути увагу на ведення здорового способу життя та протидію стресу. Швидке повсякденне життя часто приносить із собою шкідливі харчові звички та згубні фактори навколишнього середовища, що часто призводить до симптомів дефіциту. Збалансоване та здорове харчування може бути підтримане якісними вітамінами та вибраними мінералами. Таким чином, ми започаткували нашу лінійку харчових добавок. Таким чином можна компенсувати можливі симптоми дефіциту та підтримати процес загоєння. Всі наші харчові добавки гармонують з гомеопатичними засобами SANUM-Kehlbeck і постійно піддаються подальшому розвитку.

Ефірні олії вже давно відомі своїми цілющими, а також заспокійливими ефектами, так що ця лінійка продуктів не може бути відсутньою в нашому портфоліо. Це переважно натуральні олії, отримані з сертифікованого органічного вирощування, і тому надають найбільш позитивний вплив на організм людини. Масла полегшують широкий спектр застосування. Від ароматерапевта, який використовує олії, лікують хвороби, аж до особистого використання в косметиці та запаху кімнат. Ефірні олії допомагають організму заспокоїтись, зняти стрес, підвищити життєву силу та розслабити душу.

Ми, компанія Biofrid, зробили свою мету природно підтримувати здоров'я людини. Догляд. Оздоровлення. Релаксація.

Є питання з догляду за шкірою?

Онлайн-консультація з фахівцями Biofrid

Оперативная, профессиональная и бесплатная онлайн консультация специалистов в области косметологии и здорового образа жизни.

Засоби по догляду за шкірою

Природний догляд – Biofrid Cosmetics

Порадуйте себе сяючою свіжістю здорової шкіри обличчя. Живильни крема для щоденного догляд, 90% натуральних компонентів органічного походження.

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «BIOFRID».

Слідкуй за нами в соціальних мережах!

2020 «BIOFRID». ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.

Разработано в V&V Communication